وبلاگ گلدوین

پنجره دوجداره کشویی یو پی وی سی

وبلاگ گلدوین

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی یا (double sliding window ) نوعی از پنجره که به صورت کشویی به جهت چپ یا راست باز می شود .

این پنجره کشویی به علت اینکه بازشوی آن جای کمتری می گیرد ، مورد توجه قرار گرفته است .

البته نسبت به پنجره های لولایی از نظر عایق بودن در رتبه ی پایین تری قرار می گیرد ، که این موضوع باعث شده کمتر مورد استفاده قرار گیرد .

پنجره های کشویی یو پی وی سی قیمت مناسب تری دارند نسبت به پنجره های ریلی آلومینیومی ، چون پنجره ریلی آلومینیومی جدید (ترمال بریک )

کیفیت بیشتری دارد ، در نتیجه عایق تر است .

جهت استعلام قیمت پنجره کشویی یو پی وی سی و آلومینیوم روی دکمه کلیک کنید

Price of double rail window

قیمت پنجره دوجداره ریلی

پنجره دوجداره ریلی (Rehau RehauGeneo) یک نوع پنجره‌ی دوجداره با قابلیت جذب صدا و حرارت است که از پروفیل PVC با کیفیت بالا ساخته شده است. این پنجره با داشتن لایه‌ی دوم شیشه‌ای، به طور موثری از نویز و گرما جلوگیری می‌کند و می‌تواند به عنوان یک راهکار برای کاهش هزینه‌های انرژی در محیط‌هایی مانند خانه‌ها، دفاتر، مراکز تجاری و … استفاده شود.

پنجره دوجداره ریلی با طراحی منحصر به فرد، علاوه بر این که از نظر جذابیت و زیبایی محیط‌های داخلی و خارجی ساختمان بهترین نتیجه را به دست می‌دهد، با داشتن پروفیل PVC با کیفیت بالا، مقاومت بالا و عدم نیاز به تعویض و نگهداری را فراهم می‌کند.

همچنین، پنجره دوجداره ریلی با قابلیت باز شدن به صورت کامل، تهویه داخلی را بهبود می‌بخشد و از تجمع بخار آب و پوسته شدن رطوبت در سطح پنجره جلوگیری می‌کند. به علاوه، این پنجره با داشتن قابلیت مقاومت در برابر نفوذ آب و هوا، از خرابی و آسیب دیدگی به دلیل تغییرات شدید آب و هوا و نفوذ رطوبت جلوگیری می‌کند.

جهت استعلام قیمت و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید : 09127928593

One thought on “پنجره دوجداره کشویی یو پی وی سی”

Comments are closed.