وبلاگ گلدوین

پنجره وین‌تک

وبلاگ گلدوین

پنجره و پروفیل وین‌تک

در این مقاله قصد داریم نگاهی به پروفیل و پنجره وین تک بیاندازیم


پروفیل وین تک تولید چه کشوری می باشد؟

کارخانجات تولید پروفیل WINTECH همون پروفیل وینتک در سراسر جهان متعلق به گروه شرکتهای ADO به مرکزیت ترکیه می باشد. پروفیل UPVC با برند وین تک در ۱۳۷۹ وارد بازار ایران شد و با توجه به پیشرفت و فروش بالا در ایران در سال ۱۳۸۹ اقدام به تاسیس کارخانه تولید پروفیل در ایران نمود. و تا الان برند وینتک بسیار کیفیت بالایی برای تولید درب و پنجره upvc دارد.

چرا پنجره وین تک؟

بیشتر از تبلیغات گسترده و جهانی، به خاطر کیفیت پروفیل UPVC آن شناخته شده است.
دلیل داشتن کیفیت بالای پنجره های wintech، سیاست این شرکت در انتخاب تولیدکننده پنجره و نظارت مداوم بر تولید پنجره ها با برند وین تک در سراسر کشور می باشد

چرا پنجره وین تک را از گلدوین پنجره بخریم؟

پنجره گلدوین با تجربه‌ی بیشتر از یک دهه در صنعت یو پی وی سی، یکی از شناخته شده‌ترین تولیدکنندگان پنجره دوجداره در تهران می باشد.
گروه گلدوین متشکل از افراد متخصص و با مهارت بالا در زمینه‌ی پنجره است، که چه در زمینه ی تولید و چه در زمینه‌ی نصب پنجره و تعمیر پنجره‌ دوجداره فعالیت گسترده دارد.
پنجره وینتک هم یکی از پروفیل‌های مصرفی گلدوین می باشد که سهم زیادی از تولید گروه گلدوین را در بر گرفته است.

چطور می توان پنجره وین تک خرید؟

خوشبختانه وین تک به علت تبلیغات زیاد و کیفیت خوب پنجره‌های خود، در سراسر کشور شناخته شده می‌باشد. این موضوع باعث ثبات قیمت و کیفیت آن شده است. روش‌های زیادی برای سفارش پنجره و خرید ان وجود دارد.

شما همواره می‌توانید با ارتباط با گلدوین پنجره از قیمت لحظه ای پنجره دوجداره وین‌تک آگاه شوید. .همچنین می‌توانید قیمت پنجره وین‌تک را آنلاین دریافت کنید

سوالات متداول درباره پنجره وین‌تک


4 thoughts on “پنجره وین‌تک”

  1. سلام.
    قیمت پروفیل یو پی وی سی کشویی تک ریل وین تک چقدر است؟

Comments are closed.